Україна, м. Біла Церква, вул. Гайок, 4А
info@omega-factory.com
(068) 478 49 46, (073) 111 69 69

Опис дверного блоку з коробкою прихованого монтажу.

Опис дверного блоку з коробкою прихованого монтажу.

* Врізка під замок здійснюється на усіх полотнах. В разі замовлення полотна нестандартної висоти врізка під замок за замовчуванням робиться на висоті 1000мм від низу полотна (по центру відносно середини замка,як вказано на кресленні).

* Фрезерування під петлі здійснюється по додатковому замовленню клієнта.

Що таке дверне полотно?

Дверне полотно-це рухома частина дверей. Зазвичай полотно навішується за допомогою петель на короб, за допомогою роликів на рейку ковзання.

Дверне полотно складається з:

1. Каркас (каркас зроблений з переклеєного массиву деревини та фанери)
2. МДФ

Що таке дверна коробка?

Дверна коробка - це частина двері , яка закріплюється в стінах дверного пройому і служить для навішування на неї дверного полотна .

Коробка прихованого монтажу – це алюмінієвий виріб.Ця коробка передбачає встановлення дверних полотен без лиштви та доборів. Будь-яке полотно , товщиною 40 мм виробництва фабрики “OMEGA” може бути встановлене на нашу коробку прихованого монтажу.

Товщина коробки - 22,5 мм.
Ширина коробки – 57 мм

Матеріали:
- Алюміній

Пакування, комплектація та врізки.

Коробки прихованого монтажу пакуються комплектом 2,5 шт під 1 дверне полотно та мають маркування відповідно до розміру полотна, яке буде в ній встановлене.

Наприклад, якщо Ви замовляєте дверне полотно 2000*700 – найменування комплекту коробки буде наступним «коробка прихованого монтажу 2000*700, ліва, к-т».

Наші коробки прихованого монтажу мають врізки прихованих петель, під механізм замка та під магнітну планку замка та комплектуються відповідною фурнітурою. Полотна до висоти 2100 рекомендуються до встановлення на дві петлі та мають відповідну врізку та комплектацію.. Полотна висотою від 2110 рекомендуються до встановлення на три петлі та мають відповідну врізку та комплектацію.

Таким чином, ваше замовлення на одне полотно з коробкою прихованого монтажу має складатися:
1. Дверне полотно
2. Комплект коробки прихованого монтажу
3. Комплект фурнітури ( петлі ( 2 або 3 шт) в залежності від висоти полотна), механізм замка +планка, ущільнювач, монтажні кутики)

В коробці прихованого монтажу Ви матимите врізку під петлі (2 або 3 в залежності від висоти полотна), врізку під планку замка.

В дверному полотні Ви матимите врізку під замок ( за замовчуванням врізка йде у всі наші полотна) , а врізку під петлі Ви можете замовити в нас або врізати самостійно.


Зовнішнє

Ліве відкривання

Праве відкривання

Внутрішнє

Ліве відкривання

Праве відкривання

Технічні характеристики коробки прихованого монтажу.

Розмір дверного полотна (мм) Габарити дверного блока (мм)
2000(2100)х600 2035(2135)х651
2000(2100)х700 2035(2135)х751
2000(2100)х800 2035(2135)х851
2000(2100)х900 2035(2135)х951

Висота дверного блоку вказана з урахуванням зазорів між підлогою та дверним полотном (10 мм), та між дверним полотном і коробкою (3 мм).
Ширина дверного блоку вказана з урахуванням зазорів між полотном і коробкою (3+3=6 мм).
Зазор між стіною і  коробкою рекомендовано робити не більше 10-20 мм.

Схема коробки прихованого монтажу

* можливо лише в серіях  Art vision, Lines, WoodLine

Увага. При необхідності встановлення поруч коробок прихованого монтажу різних видів відкривання (внутрішнє та зовнішнє) слід брати до уваги фактор того, що висота та ширина видимої частини дверних блоків для полотен одного розміру буде різна. Для того, щоб висота видимої частини дверних блоків була на одному рівні потрібно враховувати величину чверті 13мм і замовляти відповідне полотно та коробку.

Транспортування та зберігання

1. Дверні полотна транспортують будь-яким видом транспорту за умов дотримання правил та вимог, чинних на даному виді транспорту.
2. Дверні полотна зберігати в сухому приміщенні з відносною вологістю не більше 60% при температурі від +5 до +40 °С. Вжити заходів для запобігання від механічних ушкоджень, забруднення, зволоження, впливу атмосферних опадів, від потрапляння прямих сонячних променів.
3. Зберігання дверних полотен має бути в горизонтальному положенні, або на торцевій частині з упором до стіни по обом краям виробу (див. рисунок)Монтаж та експлуатація дверей

1. Дверні полотна повинні використовуватися у внутрішніх приміщеннях (без прямого атмосферного впливу) з відносною вологістю повітря не більше 60%
при температурі від +5 до +40 °С.
2. Монтаж дверного полотна повинен здійснювати фахівець або будівельна організація.
3. При монтажі витримувати зазори 3-4 мм. між кромками дверного полотна і коробкою. Рекомендований зазор між підлогою та дверним полотном 7-15 мм.
4. Після закінчення монтажу дверного блоку, з метою захисту стіни від подряпин і ударів, рекомендуємо встановлювати дверний обмежувач(т.з. стопор, відбійник тощо).
5. Дверні полотна бажано встановити протягом 2-х тижнів після їх придбання.
6. Перед встановленням рекомендується на 3-4 дні помістити дверні полотна в приміщення, де вони будуть монтуватись, для акліматизації.
7. В процесі експлуатації дверних полотен не повинні застосовуватись механічні методи впливу на них, які викликають їх ушкодження.
8. При замовленні грунтовано-нефарбованих дверей перед фарбуванням полотна обов’язково провести його матування шліфувальним папером(зернистість 600-1000), або іншим абразивним матеріалом.

Гарантія

1. Гарантійний термін - 12 місяців з дати реалізації.
2. Гарантійний термін експлуатації - не менше 60 місяців з моменту введення дверного полотна в експлуатацію при виконанні умов правильного монтажу та експлуатації.

Не буде розглядатися як брак:

1. Неоднорідніcть глянцю, текстури або зовнішнього вигляду в результаті самостійного нанесення покупцем будь-яких оздоблювальних матеріалів.
2. Пошкодження, нанесені у результаті невиконання правил по транспортуванню, зберіганню, установки, умов експлуатації, або в результаті спроб самостійно полагодити чи змінити конструкцію дверного полотна.

Допускається:

1. Легке напилення фарби на торці полотна, яке невидиме візуально, але відчувається на дотик.
2. Наявність непрокрасів та видимість рельєфу матеріалу на нижніх та верхніх торцях полотна, та технічні отвори на них (згідно з технологією виробництва).
3. Два місця з дефектними вкрапленнями не більше 1 мм. в діаметрі на 1 кв. м. полотна, які невидимі оком на відстані від 1 м. при денному освітленні. 4. Присутність краплин фарби в місцях технологічних пристрілів рамок в моделях ПО та ПОО.

ВИРОБНИК НЕ НЕСЕ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ПРИ НЕДОТРИМАННІ УМОВ ДАННОЇ ІНСТРУКЦІЇ ТА МОНТАЖУ ДВЕРЕЙ НЕ МАЙСТРАМИ.